Fotografování na Slapech s dětmi

Fotografování na Slapech s dětmi

FOTOEXPEDICE hlavní rozcestník --- více informací, fotografií a REGISTRACE --- KLIKNI SEM

TrávaTeletín č.1Atmosféra venkova v blízkosti Prahy je dobrou příležitostí k odpočinku a pohodové aktivitě s fotoaparátem v malebném kraji. Lesy, pastviny, lom, pole, přehrada Slapy, rybníčky - všechno je na dosah a volnou chůzí se dospělí osvěží a děti proskotačí. Zábavu, relax i poučení zde může najít každý. Z Teletína si odvezete spoustu pěkných zážitků a fotografií.

Vyjádření jedné z účastnic minulého kurzu a pobytu. Jak nám bylo dobře na fotografování s dětmi: Na Teletíně jsme se naučily s Nikolkou zase trochu víc zacházet s fotoaparátem a bylo nám tady moc dobře. Potkaly jsme nové lidičky a viděly kousek venkova, který se nám na konci prázdnin líbil skoro víc než dovolená u moře. Bylo to moc hezké a poučné setkání a až zase bude potřeba se přiučit fotit, určitě přijedeme zase. Vzpomínáme na večerní táborák a procházky s foťákem po lese, kde se nám povedly moc hezké fotografie.

Obklopeni přírodou prožijete zajímavou nenáročnou výpravu na vyhlídku Máj, potkáte se s pasoucími stády krav, projdete se v kamenolomu, užijete si zábavu a poučení s fotoaparátem. Naučíte se vidět svět okolo sebe s větší pozorností ke světlu a stínu a zachytit je fotoaparátem. Místo štětců, barev a plátna budete mít světlo a fotoaparát. Povedené fotografie budou Vašimi obrazy.

Máj a Vltava Podzim v Teletíně

Máj

Doprava:

Vlastním autem nebo autobusem ze Smíchovského nádraží do Štěchovic a ze Štěchovic do Teletína. Cesta trvá 40 minut. Popis dopravy autem je zde

Regsitrace

Fotobazar se zobrazí pouze přihlášeným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.